Korálkový svět

Vítejte na stránkách nejen o korálcích.

Indiánský

Sokol (21.3. - 19.4.)

Sokolí lidé mají bystrý úsudek, správnou dávku soutěživosti, ale přitom se nesníží k nečestnosti. S nimi hned člověk ví, na čem je. V lásce jsou to romantici nesnášející polovičatost. Pokud je partner zanedbává, "uletí" pryč. Sokolí lidé jsou nezávislí, rozhodní a velmi elegantní.

Bobr (20.4.- 20.5)

Bobří lidé jsou šikovní v praktickém životě a mnozí si nastřádají slušný majetek. Nemilují však rychlé rozhodování a změny v plánech. Mají rádi bezpečí a klidný život. To platí i o lásce, v níž preferují vztah, který slibuje solidní základy založené na věrnosti a vyhlídce založení - leckdy početné - rodiny.

Jelen (21.5. - 20.6.)

Hlavními rysy těchto lidí jsou flexibilita a vztahy založené na volnosti - žádné omezování. jejich síla a úspěch spočívají v kolektivu. Jen mezi ostatními ze sebe dokážou vydat to nejlepší. Jelení lidé umějí kdykoliv změnit směr. Pokud je potká neúspěch či nějaká komplikace, přesunou svůj zájem jinam. Jak v práci, tak v lásce.

Datel (21.6. - 21.7.)

Datlové se umějí vcítit do pocitů druhých, naslouchat jim, a tím se stávají "lékaři" duší. Vždy se snaží každému porozumět a vyjít vstříc. Patří mezi velmi silné osobnosti, ale jsou to také romantici, kterým záleží na harmonii v rodině a vytvoření krásného příbytku pro společné soužití.

Losos (22.7. -21.8.)

Tak jako lososi musí podniknout nebezpečnou cestu od Sargasového moře, ani Lososí lidé se nezaleknou žádné překážky při dobývání náročných cílů, které je lákají. Je pro ně vitálně důležitá aktivita, nicnedělání by z nich mohlo udělat mrzouty. Rádi se nápadně oblékají a leckdy tak spoluvytvářejí módní trendy. V lásce jsou vášniví a dominantní.

Medvěd (22.8. - 21.9.)

Nezávislost a zručnost jsou hlavními znaky Medvědích lidí. Jakmile nejdou partnera, se kterým chtějí založit rodinu, dokážou mu, že jsou dobrými parťáky pro život. Medvědí lidé jsdou také velmi učenliví a realističtí. Nejde o snílky a idealisty, ale jedince s nohama pevně na zemi.

Havran (22.9. - 22.10.)

Havraní lidé nesnášejí samotu. Mají rádi, když je kolem nich rušno a živo. Váží si rodiny (čím větší, tím lepší), mají spoustu známých a s potěšením se pouštějí do týmové práce. Zbožňují diskuze a intelektuální koníčky. Bez problému přijímají nejrůznější názory a také mění své postoje.

Had (23.10. - 22.11.)

Lidé na rození ve znamení Hada mají schopnost skvěle využívat intuicí a dosahovat svých cílů. Nebojí se moci druhých a přímo nesnášejí, když je někdo k něčemu nutí. Jsou to citlivé osobnosti, které se vyznačují silnou fyzickou přitažlivostí. Jsou jemní, ale v případě nebezpečí či podrazů se umějí velmi účinně bránit.

Sova (23.11. - 21.12.)

Soví lidé jsou mírumilovní a chtějí být svou aktivitou prospěšní. Touží přinášet dobré zprávy a radovat se ze života. Běžné starosti berou s nedhledem. Problémy se nestresují, ale řeší je. Jsou to báječné bytosti, které bývají mentálně i fyzicky čiperné až do pozdního věku.

Sněžná husa (22.12. - 19.1.)

Indiáni vybrali toto zvíře za symbol pro lidi, kteří jsou nesmírně cílevědomí, umějí si poradit se zapeklitými situacemi a zajistit materiální potřeby rodiny. Na všechn o si okamžitě udělají názor, kterého se drží, a hned tak je něco nepřesvědčí o opaku. Jsou to věrní partneři i dobří kamarádi.

Vydra (20.1. - 18.2.)

Duch vydry podle Indiánů naděloval světu radost, a proto jsou tito jedinci tak oblíbení společníci, s nimiž je radost povídat si, pracovat i cestovat. Vydří lidé jsou moudří, přizpůsobiví, nekonfliktní a mívají velmi dobré nápady. Nejsou to sice žádní romantici, ale život s nimi může být báječná "hra".

Vlk (19.2. - 20.3.)

Pro Indiány je vlk nejvyšší posvátné zvíře spojené se samotným vesmírem. Proto tito jedinci milují mystiku a i mysticky působí. Vlčí lidé jsou vášniví, věrní, velmi emotivní, kreativní a vnitřně velmi silní. Láska je pro ně to nejdůležitější a proto bývají báječní partneři.

 
Děkuji za návštěvu.